/ дозуючі насоси, насос-дозатор     

 

каталог продукції


 • Хімічні насоси DEBEM

 • Гарантія 2 роки

  * при умові покупки 1 року гарантії
  за +5% до товару.

   

  Консультації та замовлення за телефонами:

  тел.: +38 0362-671771
  тел.: +38 0362-671020

  +38 067-3608522

  +38 050-3045380
  tov.etatron@ukr.net

   

   


  Опросный лист для заказа дозирующего насоса
  Скачать каталог продукции компании ETATRON
  Таблиця хімічної сумісності матеріалів
  Прайс-лист ЕТАТРОН

  Інше обладнання

  Хімічні насоси

   


  Статті | Новини

  Принципи захисту водогрійного котельного обладнання і мереж від внутрішньої корозії і відкладень.»

  Процес реалізується станціями дозування на базі насосів дозаторів Етатрон в повністю автоматичному режимі...

   
  Відгук про роботу мембранних дозуючих насосів з електромагнітним приводом марки "Етатрон"
  Відгук про роботу мембранних дозуючих насосів з електромагнітним приводом марки
   

  Станція дозування біоциду

  Станція дозування біоциду

  На сьогоднішній день, станція дозування біоциду або насоси-дозатори для біоциду набирають велику популярність у підприємств, які займаються водо підготовкою, водо очисткою та знезараженням. Біоциди є новим хімічним препаратом, який не містить у своєму складі хлору, але при цьому вони ефективно очищають воду, та знищують мікроорганізми, які наявні у воді та викликають пошкодження внутрішньої поверхні труб, включаючи точкову корозію.

  Використання насосів фірми ETATRON D.S. для дозування біоциду дозволяє налагодить процес знезараження (дезінфекцію) води в автоматичному режимі. Для досягнення високої ефективності із застосуванням біоциду в області водо підготовки використовують комплекс обладнання, який включає в себе:

  Насоси-дозатори для дозування біоциду та інших реагентів можуть бути мембранними, перистальтичними, соленоїдними та плунжерними. Дані види насосів для біоциду відрізняються між собою будовою та принципом роботи. Тривалість експлуатації насосів-дозаторів залежить від виконання матеріалів проточної частини. Наша компанія пропонує Вам насоси-дозатори у яких виконання проточної частини насоса, виконано із матеріалів, які є стійкими майже до всіх видів хімічних речовин. Наші насоси відрізняються високою продуктивністю, точністю та довгим терміном експлуатації.

  В нашому асортименті наявні насоси-дозатори різної продуктивності (0 л/год – 1027 л/год). В залежності від Ваших потреб ми можемо запропонувати комплексні рішення для водо підготовки, очищення води, знезараження та дезінфекції із застосуванням біоцидів, або інших хімічних речовин.

  Якщо Ви не змогли вибрати насос-дозатор який Вам необхідний, то наші спеціалісти допоможуть підібрати, а також Ви отримаєте відповіді на всі питання, які можуть у Вас виникнути. Також у нас можна замовити комплектуючі для систем дозування біоциду та інших хімічних речовин для водопідготовки: електроди, контролери, ємності, тримачі, шланги, міксери, а також запасні частини до насосів.

   
  © 2004-2010 ООО ETATRON D.S. «Дозирующие насосы, насосы-дозаторы». Powered by Freesia CMS 2010.